Starter   -   Anmälan   -   Barometer   -   Format   -   Kontakt

Anmälda spelare för Göteborgstouren 2021-2022 Superfinal

Arrangeras av:     Kungsbacka Bowling
Telefon: 0300-715 45
E-mail: info@kungsbackabowling.se
Hemsida: www.kungsbackabowling.se

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Adam Svärd Kabare BS Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Alexsander Flodin BF Solängen Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Finalsteg 2 den 12 juni 13:30
Karusell 3 Final den 12 juni 16:30
Christer Gustavsson BF Solängen Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Finalsteg 2 den 12 juni 13:30
Karusell 2 den 12 juni 15:30
Emanuel Jonsson Team Alingsås BC Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Finalsteg 2 den 12 juni 13:30
Karusell 2 den 12 juni 15:30
Karusell 3 Final den 12 juni 16:30
Hugo Caprin BF Solängen Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Finalsteg 2 den 12 juni 13:30
Janne Petrusson Kabare BS Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Jerry Seth Götene BK Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Jonas Johansson Kinna BK Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Jonathan Svensson IK Sterling Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Finalsteg 2 den 12 juni 13:30
Jonny Larsson Vårkulla IK Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Jörgen Bäck BK Virveln Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Kasper Kjellberg BK Joker Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Leif Nyberg Samuelsson Ytterby BK Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Finalsteg 2 den 12 juni 13:30
Karusell 2 den 12 juni 15:30
Linus Pettersson Kungälvs BK Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Finalsteg 2 den 12 juni 13:30
Marie Larsson Örgryte IS BF Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Mathias Ulfhielm BK Virveln Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Finalsteg 2 den 12 juni 13:30
Mikael Roos Örgryte IS BF Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Finalsteg 2 den 12 juni 13:30
Karusell 1 den 12 juni 15:30
Mikael Tonsjö Kabare BS Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Niklas Hallberg BK Astoria Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Oliver Dahlgren Team Pergamon BC Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Finalsteg 2 den 12 juni 13:30
Oskar Mohlin Kungälvs BK Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Patrik Holm Stenungsunds BC Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Pontus Falkhäll Team Pergamon BC Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Finalsteg 2 den 12 juni 13:30
Karusell 3 Final den 12 juni 16:30
Rasmus Wikström BK Team Kungsbacka Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Finalsteg 2 den 12 juni 13:30
Robert Stålcrona BK Virveln Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Finalsteg 2 den 12 juni 13:30
Samuel Svensson Kungälvs BK Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Samuel P Flodin BF Solängen Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Thomas Karlsson Team Partille BC Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Tim Davidsson BK Joker Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Finalsteg 2 den 12 juni 13:30
Karusell 1 den 12 juni 15:30
Tobias Hogdin Team Pergamon BC Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Finalsteg 2 den 12 juni 13:30
Karusell 1 den 12 juni 15:30
Karusell 3 Final den 12 juni 16:30
Tommy Björndahl IFK Göteborg Bowling Herr Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Truls Johannesson Stenungsunds BC Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Finalsteg 2 den 12 juni 13:30

TOTALT: 32 SPELARE