Starter
-
Anmälan
-
Barometer
-
Format
-
Kontakt
Anmälda spelare för Göteborgstouren 2021-2022 Strike & CO GBG
Arrangeras av:
Strike & Co GBG
Telefon:
031-27 26 27
E-mail:
goteborg@strike-co.se
Hemsida:
www.strike-co.se
Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:
Namn
Klubb
Start
Adam Svärd
Kabare BS
Måndagen den 9 maj 18:00
Lördagen den 14 maj 11:00
Söndagen den 22 maj 11:00
Ajet Jahiu
Team Pergamon BC
Söndagen den 15 maj 11:00
Alexsander Flodin
BF Solängen
Lördagen den 7 maj 11:00
Söndagen den 22 maj 11:00
Måndagen den 23 maj 18:00 Hallfinal
Alice Flodin
Team X-Calibur BK
Lördagen den 14 maj 11:00
Anders Ekman
BF Solängen
Lördagen den 26 mars 11:00
Lördagen den 7 maj 11:00
Lördagen den 14 maj 11:00
Anette Ljung
Team X-Calibur BK
Måndagen den 9 maj 18:00
Anton Ekman
Team Pergamon BC
Lördagen den 14 maj 11:00
Måndagen den 23 maj 18:00 Hallfinal
Anton Elofsson
Team Pergamon BC
Lördagen den 7 maj 11:00
Christer Gustavsson
BF Solängen
Lördagen den 26 mars 11:00
Söndagen den 8 maj 11:00
Måndagen den 9 maj 18:00
Claes-Eric Bergqvist
IK Sterling
Söndagen den 22 maj 11:00
Conny Hofling
IK Sterling
Söndagen den 8 maj 11:00
Måndagen den 9 maj 18:00
Lördagen den 14 maj 11:00
Diana Larsen
Team X-Calibur BK
Söndagen den 8 maj 11:00
Måndagen den 23 maj 18:00 Hallfinal
Emanuel Jonsson
Team Alingsås BC
Lördagen den 7 maj 11:00
Emil Ekman
IK Sterling
Lördagen den 26 mars 11:00
Erik Bengtsson
Borås GIF BK
Söndagen den 22 maj 11:00
Erik Frankki
Hebergs BS
Lördagen den 26 mars 11:00
Erik Steenari
Team Partille BC
Måndagen den 9 maj 18:00
Eva Andersson
BK Skrufscha
Lördagen den 14 maj 11:00
Gary Lång
Borås GIF BK
Söndagen den 15 maj 11:00
Söndagen den 22 maj 11:00
Gustaf Johansson
Team Alingsås BC
Lördagen den 7 maj 11:00
Hampus Nilsson
BKF Falkenberg
Måndagen den 9 maj 18:00
Hanna Engberg
Team X-Calibur BK
Måndagen den 9 maj 18:00
Henrik Holm
BK Team Kungsbacka
Söndagen den 22 maj 11:00
Hugo Caprin
Team Clan Nässjö BK
Söndagen den 8 maj 11:00
Måndagen den 23 maj 18:00 Hallfinal
Ida Martini
Team X-Calibur BK
Lördagen den 7 maj 11:00
James Blomgren
Team Alingsås BC
Lördagen den 26 mars 11:00
Jan Thulin
Majornas IK
Lördagen den 7 maj 11:00
Söndagen den 8 maj 11:00
Söndagen den 22 maj 11:00
Janne Petrusson
Kabare BS
Måndagen den 9 maj 18:00
Jarmo Lindmark
Kabare BS
Måndagen den 9 maj 18:00
Jeanette Johansson
Team Partille BC
Söndagen den 15 maj 11:00
Jerry Seth
Götene BK
Söndagen den 22 maj 11:00
Jimmie Lämsä
Kungälvs BK
Lördagen den 7 maj 11:00
Johan Ekman
BF Solängen
Lördagen den 26 mars 11:00
Lördagen den 7 maj 11:00
Lördagen den 14 maj 11:00
Johanna Johansson
Team X-Calibur BK
Söndagen den 15 maj 11:00
Johanna Kilander
BK Joker
Lördagen den 7 maj 11:00
Söndagen den 8 maj 11:00
Söndagen den 22 maj 11:00
John Johansson
Borås GIF BK
Söndagen den 22 maj 11:00
Jonas Johansson
Kinna BK
Lördagen den 7 maj 11:00
Söndagen den 15 maj 11:00
Jonathan Svensson
IK Sterling
Lördagen den 14 maj 11:00
Måndagen den 23 maj 18:00 Hallfinal
Jörgen Bäck
BK Virveln
Lördagen den 26 mars 11:00
Söndagen den 8 maj 11:00
Söndagen den 22 maj 11:00
Kasper Kjellberg
BK Joker
Måndagen den 9 maj 18:00
Lördagen den 14 maj 11:00
Kenneth Ådefjäll
Team Dolphins Bowlingklubb
Måndagen den 9 maj 18:00
Kevin Karlsson
BK Joker
Lördagen den 14 maj 11:00
Måndagen den 23 maj 18:00 Hallfinal
Kristoffer Klasson
Kabare BS
Lördagen den 7 maj 11:00
Söndagen den 15 maj 11:00
Leif Davidsson
BK Joker
Måndagen den 9 maj 18:00
Leif Nyberg Samuelsson
Ytterby BK
Lördagen den 7 maj 11:00
Söndagen den 8 maj 11:00
Måndagen den 9 maj 18:00
Lennie Guldbrandson
BK Virveln
Lördagen den 26 mars 11:00
Lördagen den 14 maj 11:00
Söndagen den 22 maj 11:00
Linus Pettersson
Kungälvs BK
Måndagen den 9 maj 18:00
Ludvig Dahlström
Kungälvs BK
Söndagen den 22 maj 11:00
Malin Johansson
BK Högland
Söndagen den 8 maj 11:00
Marie Larsson
Örgryte IS BF
Lördagen den 26 mars 11:00
Söndagen den 8 maj 11:00
Martin Larsen
Team Pergamon BC
Söndagen den 8 maj 11:00
Måndagen den 9 maj 18:00
Mathias Ulfhielm
BK Virveln
Måndagen den 9 maj 18:00
Söndagen den 22 maj 11:00
Max Magnhammar
Team Pergamon BC
Måndagen den 9 maj 18:00
Mikael Lindgren
IK Sterling
Lördagen den 7 maj 11:00
Söndagen den 15 maj 11:00
Mikael Roos
Team Alingsås BC
Lördagen den 26 mars 11:00
Lördagen den 7 maj 11:00
Lördagen den 14 maj 11:00
Mikael Tonsjö
Kabare BS
Söndagen den 22 maj 11:00
Nicholas Chill
Borås GIF BK
Söndagen den 22 maj 11:00
Niclas Lageräng
Stenungsunds BC
Lördagen den 7 maj 11:00
Niklas Hallberg
BK Astoria
Måndagen den 9 maj 18:00
Lördagen den 14 maj 11:00
Söndagen den 22 maj 11:00
Oliver Dahlgren
Team Pergamon BC
Lördagen den 14 maj 11:00
Söndagen den 15 maj 11:00
Olle Svensson
IK Sterling
Lördagen den 14 maj 11:00
Oskar Mohlin
Kungälvs BK
Söndagen den 22 maj 11:00
Patrik Holm
Stenungsunds BC
Lördagen den 26 mars 11:00
Lördagen den 7 maj 11:00
Per Hedelin
IK Heim
Lördagen den 26 mars 11:00
Per Möller
Team Partille BC
Måndagen den 9 maj 18:00
Peter Hellström
Team Clan Nässjö BK
Söndagen den 8 maj 11:00
Peter Lihnell
IK Sterling
Söndagen den 8 maj 11:00
Måndagen den 9 maj 18:00
Lördagen den 14 maj 11:00
Peter Ljung
Team Pergamon BC
Måndagen den 9 maj 18:00
Pontus Falkhäll
Team Pergamon BC
Lördagen den 7 maj 11:00
Rasmus Roos
BK Loet
Lördagen den 26 mars 11:00
Rasmus Wikström
BK Team Kungsbacka
Söndagen den 22 maj 11:00
Robert Steén
BK Skrufscha
Lördagen den 14 maj 11:00
Robert Stålcrona
BK Virveln
Söndagen den 8 maj 11:00
Robin Skans
Team Alingsås BC
Lördagen den 7 maj 11:00
Roger Samuelsson
Ytterby BK
Lördagen den 7 maj 11:00
Samuel Svensson
Kungälvs BK
Söndagen den 22 maj 11:00
Samuel P Flodin
BF Solängen
Lördagen den 7 maj 11:00
Sofia Myllymäki
Team X-Calibur BK
Måndagen den 9 maj 18:00
Thobias Karlsson
BF Solängen
Söndagen den 8 maj 11:00
Söndagen den 15 maj 11:00
Söndagen den 22 maj 11:00
Thomas Karlsson
Team Partille BC
Söndagen den 8 maj 11:00
Tim Davidsson
BK Joker
Måndagen den 9 maj 18:00
Lördagen den 14 maj 11:00
Söndagen den 22 maj 11:00
Timmie Ahl
Team Pergamon BC
Lördagen den 7 maj 11:00
Söndagen den 8 maj 11:00
Lördagen den 14 maj 11:00
Måndagen den 23 maj 18:00 Hallfinal
Tobias Hogdin
Team Pergamon BC
Måndagen den 9 maj 18:00
Lördagen den 14 maj 11:00
Söndagen den 15 maj 11:00
Måndagen den 23 maj 18:00 Hallfinal
Tommy Björndahl
Kabare BS
Måndagen den 9 maj 18:00
Tommy Petersson
Team Blue BK
Söndagen den 22 maj 11:00
Tony Malmström
BK Team Kungsbacka
Måndagen den 9 maj 18:00
Truls Johannesson
Stenungsunds BC
Lördagen den 26 mars 11:00
Söndagen den 8 maj 11:00
Viktor Albihn
BKF Falkenberg
Måndagen den 9 maj 18:00
William Chill
Borås GIF BK
Söndagen den 22 maj 11:00
TOTALT: 89 SPELARE