Starter   -   Anmälan   -   Barometer   -   Format   -   Kontakt

Anmälda spelare för Göteborgstouren 2021-2022 Kungsbacka

Arrangeras av:     Kungsbacka Bowling
Telefon: 0300-715 45
E-mail: info@kungsbackabowling.se
Hemsida: www.kungsbackabowling.se

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Adam Svärd BK Astoria Söndagen den 10 oktober 11:00
Lördagen den 13 november 11:00
Alexsander Flodin BF Solängen Onsdagen den 13 oktober 18:30
Onsdagen den 27 oktober 18:30
Alice Flodin Team X-Calibur BK Söndagen den 10 oktober 11:00
Alida Molander Team X-Calibur BK Onsdagen den 27 oktober 18:30
Andreas Andersson Kungälvs BK Söndagen den 10 oktober 11:00
Andreas Hansen Örgryte IS BF Söndagen den 7 november 17:00
Andreas Magnusson BK Joker Söndagen den 10 oktober 11:00
Andreas Svensson Götene BK Söndagen den 7 november 17:00
Anton Elofsson Team Pergamon BC Lördagen den 9 oktober 11:00
Bernt Bohlenius IK Sterling Onsdagen den 22 september 18:30
Bertil Tinnberg Team Alingsås BC Söndagen den 10 oktober 11:00
Bobby Hellman Kabare BS Onsdagen den 20 oktober 18:30
Carl-Johan Thysell Vårkulla IK Lördagen den 9 oktober 11:00
Christer Backe BK Team Kungsbacka Onsdagen den 29 september 19:00
Christer Gustavsson BF Solängen Onsdagen den 22 september 18:30
Christian Lundström BF Solängen Onsdagen den 13 oktober 18:30
Conny Hofling IK Sterling Onsdagen den 22 september 18:30
Curt-Inge Östling BK Team Kungsbacka Onsdagen den 29 september 19:00
Daniel Pettersson Kungälvs BK Onsdagen den 8 september 18:30
Emanuel Jonsson Team Alingsås BC Onsdagen den 8 september 18:30
Erno Antikainen Kinna BK Onsdagen den 27 oktober 18:30
Fia Berkland Kungälvs BK Onsdagen den 22 september 18:30
Onsdagen den 20 oktober 18:30
Freda Pettersson Kungälvs BK Onsdagen den 27 oktober 18:30
Fredrik Sommansson BKF Falkenberg Onsdagen den 27 oktober 18:30
Fredrik Vähäniitiy BK Team Kungsbacka Onsdagen den 6 oktober 18:30
Glenn Uhlén Kinna BK Lördagen den 9 oktober 11:00
Hampus Nilsson Örgryte IS BF Onsdagen den 22 september 18:30
Onsdagen den 27 oktober 18:30
Hanna Engberg Team X-Calibur BK Onsdagen den 29 september 19:00
Onsdagen den 13 oktober 18:30
Helen Holmberg Stenungsunds BC Onsdagen den 20 oktober 18:30
Henrik Holm BK Team Kungsbacka Onsdagen den 29 september 19:00
Lördagen den 13 november 11:00
Hugo Caprin IFK Göteborg Bowling Herr Söndagen den 10 oktober 11:00
Håkan Andersson Vänersborgs BS Onsdagen den 27 oktober 18:30
Inge Johansson Kabare BS Söndagen den 7 november 17:00
Jan-Erik Karlsson Team Partille BC Onsdagen den 20 oktober 18:30
Janne Petrusson Kabare BS Onsdagen den 8 september 18:30
Janne Tingmyr BK Joker Söndagen den 10 oktober 11:00
Jarmo Lindmark Kabare BS Onsdagen den 8 september 18:30
Jeanette Othbäck BK Team Kungsbacka Onsdagen den 29 september 19:00
Jerry Seth Götene BK Söndagen den 7 november 17:00
Jesper Jacobsen Team Pergamon BC Onsdagen den 22 september 18:30
Onsdagen den 29 september 19:00
Jessica Nilsson BK Skrufscha Onsdagen den 20 oktober 18:30
Jim Olsson BK Team Kungsbacka Onsdagen den 29 september 19:00
Lördagen den 9 oktober 11:00
Jimmie Johansson Kinna BK Lördagen den 9 oktober 11:00
Jimmie Lämsä Stenungsunds BC Lördagen den 9 oktober 11:00
Johan Ekman IK Sterling Onsdagen den 22 september 18:30
Johan Helldén BKF Falkenberg Onsdagen den 27 oktober 18:30
Johan Tinnberg för. The Golden Bowlers Söndagen den 10 oktober 11:00
Söndagen den 7 november 17:00
Johanna Kilander Ytterby BK Lördagen den 9 oktober 11:00
Söndagen den 7 november 17:00
Lördagen den 13 november 11:00
Johanna Persson Kungälvs BK Onsdagen den 22 september 18:30
Johnny Magnusson Kabare BS Onsdagen den 8 september 18:30
Joline Persson Planefors Team X-Calibur BK Onsdagen den 29 september 19:00
Onsdagen den 13 oktober 18:30
Jonas Johansson Kinna BK Lördagen den 9 oktober 11:00
Jonny Flodin Mörlanda BS Söndagen den 10 oktober 11:00
Josefin Hermansson Team X-Calibur BK Söndagen den 10 oktober 11:00
Onsdagen den 13 oktober 18:30
Jörgen Bäck BK Virveln Onsdagen den 27 oktober 18:30
Söndagen den 7 november 17:00
Kasper Kjellberg BK Joker Söndagen den 7 november 17:00
Kenneth Ådefjäll Trollhättan Dolphins BK Onsdagen den 29 september 19:00
Kristoffer Klasson Kinna BK Onsdagen den 27 oktober 18:30
Leif Nyberg Samuelsson Ytterby BK Lördagen den 9 oktober 11:00
Lennie Guldbrandson BK Virveln Söndagen den 7 november 17:00
Lördagen den 13 november 11:00
Leo Barker Kabare BS Onsdagen den 8 september 18:30
Leo Lindqvist BK Team Kungsbacka Onsdagen den 6 oktober 18:30
Linnéa Andersson BK Hallandia Onsdagen den 10 november 18:30
Linus Pettersson Kungälvs BK Onsdagen den 22 september 18:30
Magnus Arvidsson Götene BK Söndagen den 7 november 17:00
Marcus Bernalt Kungälvs BK Söndagen den 10 oktober 11:00
Marcus Fransson BK Skrufscha Onsdagen den 20 oktober 18:30
Marie Larsson Örgryte IS BF Onsdagen den 8 september 18:30
Onsdagen den 29 september 19:00
Mariette Svensson Kungälvs BK Onsdagen den 20 oktober 18:30
Marthin Bergstrand Kabare BS Söndagen den 7 november 17:00
Mathias Ulfhielm BK Virveln Onsdagen den 29 september 19:00
Söndagen den 7 november 17:00
Mattias Antonsson Kungälvs BK Onsdagen den 8 september 18:30
Mattias Bäck BK Virveln Onsdagen den 27 oktober 18:30
Lördagen den 13 november 11:00
Mattias Svensson BKF Falkenberg Onsdagen den 27 oktober 18:30
Max Magnhammar Örgryte IS BF Onsdagen den 22 september 18:30
Mikael Andersson Kabare BS Onsdagen den 8 september 18:30
Mikael Lindgren IK Sterling Lördagen den 13 november 11:00
Mikael Roos Team Alingsås BC Onsdagen den 6 oktober 18:30
Mikael Tonsjö Kabare BS Onsdagen den 8 september 18:30
Onsdagen den 20 oktober 18:30
Niclas Lageräng Ytterby BK Lördagen den 13 november 11:00
Niclas Lantz Team Alingsås BC Onsdagen den 8 september 18:30
Niklas Hallberg BK Astoria Söndagen den 10 oktober 11:00
Lördagen den 13 november 11:00
Noel Haglund Torgersen BK Skrufscha Onsdagen den 27 oktober 18:30
Oliver Dahlgren Team Pergamon BC Söndagen den 10 oktober 11:00
Oskar Mohlin Kungälvs BK Söndagen den 10 oktober 11:00
Onsdagen den 13 oktober 18:30
Patrik Forsell BK Virveln Lördagen den 13 november 11:00
Patrik Holm Stenungsunds BC Lördagen den 9 oktober 11:00
Patrik Häll BK Virveln Onsdagen den 20 oktober 18:30
Per Hedelin IK Heim Onsdagen den 13 oktober 18:30
Per Möller Team Partille BC Onsdagen den 20 oktober 18:30
Peter Lihnell IK Sterling Onsdagen den 22 september 18:30
Peter Ljung Team Pergamon BC Onsdagen den 13 oktober 18:30
Pontus Falkhäll Team Pergamon BC Onsdagen den 29 september 19:00
Rasmus Wikström BK Team Kungsbacka Onsdagen den 22 september 18:30
Onsdagen den 29 september 19:00
Lördagen den 13 november 11:00
Robert Steén BK Skrufscha Lördagen den 9 oktober 11:00
Robert Stålcrona BK Virveln Lördagen den 9 oktober 11:00
Söndagen den 7 november 17:00
Robin Skans Team Alingsås BC Onsdagen den 22 september 18:30
Roger Björklund Kabare BS Onsdagen den 20 oktober 18:30
Roger Elfström BK Team Kungsbacka Onsdagen den 29 september 19:00
Roger Samuelsson Ytterby BK Lördagen den 9 oktober 11:00
Samuel Svensson Kungälvs BK Söndagen den 10 oktober 11:00
Onsdagen den 20 oktober 18:30
Samuel P Flodin BF Solängen Onsdagen den 13 oktober 18:30
Sara Lundin BK Team Kungsbacka Onsdagen den 13 oktober 18:30
Söndagen den 7 november 17:00
Sebastian Friberg Team Alingsås BC Söndagen den 7 november 17:00
Sebastian Wähäniitty BK Team Kungsbacka Onsdagen den 6 oktober 18:30
Onsdagen den 13 oktober 18:30
Stefan Häll BK Virveln Onsdagen den 20 oktober 18:30
Stefan Tisell Örgryte IS BF Onsdagen den 22 september 18:30
Susanna Ottosson Ytterby BK Lördagen den 9 oktober 11:00
Thobias Karlsson BF Solängen Onsdagen den 13 oktober 18:30
Onsdagen den 27 oktober 18:30
Thomas Karlsson Team Partille BC Onsdagen den 13 oktober 18:30
Tobias Hogdin Team Pergamon BC Söndagen den 10 oktober 11:00
Tobias Johansson Kinna BK Lördagen den 9 oktober 11:00
Tobias Wallin Vårkulla IK Lördagen den 9 oktober 11:00
Tomas Malmberg Örgryte IS BF Söndagen den 7 november 17:00
Tommy Björndahl IFK Göteborg Bowling Herr Onsdagen den 20 oktober 18:30
Tommy Zippert Kabare BS Onsdagen den 20 oktober 18:30
Truls Johannesson Stenungsunds BC Onsdagen den 8 september 18:30
Onsdagen den 29 september 19:00
Onsdagen den 10 november 18:30
Ulf Råå Kungälvs BK Onsdagen den 22 september 18:30
Onsdagen den 13 oktober 18:30
Onsdagen den 20 oktober 18:30
Ulrika Heuvelman BK Team Obelix Onsdagen den 27 oktober 18:30
Viktor Albihn BKF Falkenberg Onsdagen den 22 september 18:30
Onsdagen den 27 oktober 18:30

TOTALT: 120 SPELARE