Starter
-
Anmälan
-
Barometer
-
Format
-
Kontakt
Anmälda spelare för Göteborgstouren 2019-2020-Kinna
Arrangeras av:
Marks Bowling
Telefon:
0320-12807
E-mail:
info@ninasbowling.se
Hemsida:
www.ninasbowling.se
Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:
Namn
Klubb
Start
Adam Andersson
Team Pergamon BC
Söndagen den 3 november 14:00
Tisdagen den 12 november 19:00 HALLFINAL
Alexsander Flodin
BF Solängen
Söndagen den 3 november 14:00
Anders Nilsson
BS Bockarna
Tisdagen den 29 oktober 18:30
Tisdagen den 12 november 19:00 HALLFINAL
Andreas Andersson
Kabare BS
Lördagen den 9 november 10:00
Andreas Kleinschnittger
Team Pergamon BC
Tisdagen den 5 november 18:30
Andreas Magnusson
BK Korp
Tisdagen den 8 oktober 18:30
Arto Tapola
Kinna BK
Tisdagen den 8 oktober 18:30
Bengt Persson
Stenungsunds BC
Söndagen den 10 november 10:00
Bo Hedén
IFK Göteborg Bowling Herr
Tisdagen den 29 oktober 18:30
Carina Andrén
Kinna BK
Tisdagen den 5 november 18:30
Carl-Johan Thysell
Vårkulla IK
Lördagen den 2 november 10:00
Christer Jakobsson
Kungälvs BK
Söndagen den 10 november 10:00
Christer Malmström
Vårkulla IK
Söndagen den 10 november 10:00
Christian Lundström
BF Solängen
Lördagen den 2 november 10:00
Christoffer Wallberg
BK Virveln
Tisdagen den 5 november 18:30
Claes Björklund
Kabare BS
Tisdagen den 8 oktober 18:30
David Olsson
BK Team Kungsbacka
Lördagen den 9 november 10:00
Emelie Samuelsson
BK Virveln
Tisdagen den 5 november 18:30
Fredrik Westerberg
IK Sterling
Tisdagen den 5 november 18:30
Hampus Nilsson
BKF Falkenberg
Söndagen den 6 oktober 10:00
Henrik Holm
BK Team Kungsbacka
Lördagen den 9 november 10:00
Henrik Key-Åberg
Kungälvs BK
Tisdagen den 5 november 18:30
Håkan Persson
IS Göta
Söndagen den 3 november 14:00
Iljja Pejinovic
Kungälvs BK
Söndagen den 6 oktober 10:00
James Blomgren
Team Alingsås BC
Tisdagen den 1 oktober 18:30
Tisdagen den 12 november 19:00 HALLFINAL
Jan Thulin
Majornas IK
Söndagen den 3 november 14:00
Janne Petrusson
Kabare BS
Lördagen den 9 november 10:00
Jarmo Lindmark
Kabare BS
Lördagen den 9 november 10:00
Jens Sjöbohm
Team Alingsås BC
Tisdagen den 1 oktober 18:30
Jerry Veesmaa
BK Virveln
Tisdagen den 29 oktober 18:30
Jesper Johansson
Hönö BK
Tisdagen den 8 oktober 18:30
Jhonny Johansson
Team Partille BC
Tisdagen den 8 oktober 18:30
Jimmie Lämsä
Kungälvs BK
Söndagen den 6 oktober 10:00
Joakim West
Team Alingsås BC
Tisdagen den 1 oktober 18:30
Johan Berg
BK Klossen
Söndagen den 3 november 14:00
Johan Jacobsson
BK 64
Tisdagen den 29 oktober 18:30
Johanna Kilander
BK Joker
Lördagen den 9 november 10:00
Johanna Persson
Kungälvs BK
Tisdagen den 15 oktober 18:30
Tisdagen den 5 november 18:30
Jörgen Bäck
BK Virveln
Lördagen den 2 november 10:00
Kasper Kjellberg
BK Joker
Lördagen den 2 november 10:00
Kenneth Lundin
Kungälvs BK
Lördagen den 9 november 10:00
Kevin Karlsson
BK Joker
Tisdagen den 5 november 18:30
Kim Bolleby
Team Pergamon BC
Söndagen den 3 november 14:00
Kim Jensen
BK Joker
Tisdagen den 5 november 18:30
Kristoffer Klasson
Kabare BS
Tisdagen den 1 oktober 18:30
Tisdagen den 15 oktober 18:30
Söndagen den 3 november 14:00
Lars Ohlsson
Osby BS
Lördagen den 9 november 10:00
Lars Petersson
Team Lerum BC
Tisdagen den 1 oktober 18:30
Leif Nyberg Samuelsson
Ytterby BK
Söndagen den 6 oktober 10:00
Lördagen den 9 november 10:00
Lennie Guldbrandson
BK Virveln
Lördagen den 2 november 10:00
Söndagen den 10 november 10:00
Leo Barker
Kabare BS
Lördagen den 9 november 10:00
Linus Pettersson
Kungälvs BK
Tisdagen den 15 oktober 18:30
Tisdagen den 5 november 18:30
Lucas Höög
Team Pergamon BC
Tisdagen den 1 oktober 18:30
Lukas Landin Andersson
Team Pergamon BC
Söndagen den 10 november 10:00
Tisdagen den 12 november 19:00 HALLFINAL
Marcus Bernalt
Hönö BK
Lördagen den 9 november 10:00
Marcus Henriksson
BK Kaskad
Söndagen den 6 oktober 10:00
Marie Larsson
Örgryte IS BF
Tisdagen den 1 oktober 18:30
Marthin Bergstrand
Kabare BS
Söndagen den 10 november 10:00
Mathias Ulfhielm
BK Virveln
Tisdagen den 5 november 18:30
Mikael Kjellberg
Kinna BK
Tisdagen den 15 oktober 18:30
Mikael Lindgren
IK Sterling
Söndagen den 6 oktober 10:00
Mikael Roos
Team Alingsås BC
Tisdagen den 8 oktober 18:30
Tisdagen den 29 oktober 18:30
Lördagen den 9 november 10:00
Mikael Süld-Forsell
BK Virveln
Tisdagen den 29 oktober 18:30
Lördagen den 2 november 10:00
Mikael Tonsjö
Kabare BS
Tisdagen den 8 oktober 18:30
Tisdagen den 5 november 18:30
Niklas Gustafsson
Stenungsunds BC
Tisdagen den 29 oktober 18:30
Niklas Nilsson
Kungälvs BK
Lördagen den 9 november 10:00
Nina Flack
IK Sterling
Tisdagen den 5 november 18:30
Oliver Dahlgren
Team Pergamon BC
Tisdagen den 1 oktober 18:30
Tisdagen den 12 november 19:00 HALLFINAL
Olle Pejstrup
IFK Göteborg Bowling Herr
Lördagen den 2 november 10:00
Tisdagen den 12 november 19:00 HALLFINAL
Oskar Mohlin
Kungälvs BK
Tisdagen den 1 oktober 18:30
Tisdagen den 29 oktober 18:30
Pascal Hatoum
Kabare BS
Tisdagen den 8 oktober 18:30
Patrik Forsell
BK Virveln
Tisdagen den 8 oktober 18:30
Patrik Holm
Stenungsunds BC
Söndagen den 10 november 10:00
Per Hedelin
IK Heim
Söndagen den 3 november 14:00
Per Möller
Team Partille BC
Lördagen den 2 november 10:00
Peter Claesson
Kinna BK
Söndagen den 10 november 10:00
Peter Eriksson
Kinna BK
Tisdagen den 1 oktober 18:30
Peter Roos
BK Joker
Söndagen den 6 oktober 10:00
Rasmus Roos
BK Loet
Tisdagen den 8 oktober 18:30
Lördagen den 9 november 10:00
Rasmus Wikström
BK Team Kungsbacka
Söndagen den 10 november 10:00
Rickard Dahllöf
Team Alingsås BC
Tisdagen den 1 oktober 18:30
Tisdagen den 12 november 19:00 HALLFINAL
Robert Stålcrona
BK Virveln
Tisdagen den 15 oktober 18:30
Söndagen den 3 november 14:00
Robin Skans
Team Alingsås BC
Söndagen den 3 november 14:00
Roger Edvardsson
BF Solängen
Lördagen den 2 november 10:00
Samuel Johansson
Matteus-Pojkarna BK
Lördagen den 2 november 10:00
Samuel Svensson
Kungälvs BK
Söndagen den 10 november 10:00
Samuel P Flodin
BF Solängen
Lördagen den 2 november 10:00
Sofia Lassila
BK Calluna Borås
Tisdagen den 1 oktober 18:30
Thobias Karlsson
BF Solängen
Lördagen den 2 november 10:00
Thomas Karlsson
Team Partille BC
Tisdagen den 8 oktober 18:30
Tobias Hogdin
Team Pergamon BC
Tisdagen den 1 oktober 18:30
Tisdagen den 12 november 19:00 HALLFINAL
Tommy Zippert
Kabare BS
Lördagen den 2 november 10:00
Tony Malmström
BK Team Kungsbacka
Lördagen den 9 november 10:00
Truls Johannesson
Stenungsunds BC
Tisdagen den 1 oktober 18:30
Vera Hartmann
Kinna BK
Söndagen den 3 november 14:00
Viktor Albihn
BKF Falkenberg
Söndagen den 6 oktober 10:00
TOTALT: 95 SPELARE