Starter   -   Anmälan   -   Barometer   -   Format   -   Kontakt

Anmälda spelare för Semifinal 2019 29/4

Arrangeras av:     Nordmanna Bowling
Telefon: 0303-163 45
E-mail: tavling@nordmanna.se
Hemsida: www.nordmanna.se

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Alexander Martinsson BK June Måndagen den 29 april 19:30
Andreas Magnusson IK Sterling Måndagen den 29 april 18:00
Bengt Persson Stenungsunds BC Måndagen den 29 april 18:00
Björn Holton BK Team Kungsbacka Måndagen den 29 april 19:30
Christer Jakobsson Kungälvs BK Måndagen den 29 april 19:30
Christian Lundström BK Joker Måndagen den 29 april 19:30
Daniel Pettersson Kungälvs BK Måndagen den 29 april 19:30
Emelie Samuelsson BK Virveln Måndagen den 29 april 19:30
Emil Ekman IK Sterling Måndagen den 29 april 19:30
Hans Olov Petterson BF Solängen Måndagen den 29 april 18:00
Henrik Holm BK Team Kungsbacka Måndagen den 29 april 19:30
Jimmie Lämsä Kungälvs BK Måndagen den 29 april 18:00
Johan Ekman IK Sterling Måndagen den 29 april 19:30
Johan Jacobsson BK 64 Måndagen den 29 april 18:00
Johanna Persson Kungälvs BK Måndagen den 29 april 18:00
Joline Persson Planefors Team X-Calibur BK Måndagen den 29 april 18:00
Kim Jensen BK Joker Måndagen den 29 april 18:00
Linus Pettersson Kungälvs BK Måndagen den 29 april 18:00
Lukas Landin Andersson BK Joker Måndagen den 29 april 19:30
Marcus Bernalt Kungälvs BK Måndagen den 29 april 19:30
Mikael Tonsjö Kabare BS Måndagen den 29 april 18:00
Oskar Mohlin Kungälvs BK Måndagen den 29 april 19:30
Patrik Holm Stenungsunds BC Måndagen den 29 april 18:00
Per Hedelin Arendals BK Måndagen den 29 april 19:30
Pär Sjöberg BK Team Kungsbacka Måndagen den 29 april 19:30
Sandra Eriksson Team X-Calibur BK Måndagen den 29 april 18:00
Tobias Hogdin Team Pergamon BC Måndagen den 29 april 19:30
Tommy Zippert Kabare BS Måndagen den 29 april 19:30
Tony Malmström IFK Göteborg Bowling Herr Måndagen den 29 april 18:00
Ulf Wennerbeck Kungälvs BK Måndagen den 29 april 18:00

TOTALT: 30 SPELARE