Starter
-
Anmälan
-
Barometer
-
Format
-
Kontakt
Anmälda spelare för Göteborgstouren 2018-2019 - Kungsbacka
Arrangeras av:
Kungsbacka Bowling
Telefon:
0300-715 45
E-mail:
info@kungsbackabowling.se
Hemsida:
www.kungsbackabowling.se
Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:
Namn
Klubb
Start
Alexsander Flodin
BF Solängen
Onsdagen den 13 mars 18:00
Söndagen den 14 april 12:00
Andreas Magnusson
BK Korp
Onsdagen den 17 april 18:30
Annette Johansson
BK Team Kungsbacka
Onsdagen den 17 april 18:30
Anton Ekman
Team Pergamon BC
Onsdagen den 27 mars 18:30
Bengt Persson
Stenungsunds BC
Onsdagen den 3 april 18:30
Bengt-Åke Bengtsson
IK Sterling
Onsdagen den 10 april 18:30
Hallfinal den 25 april 18:30
Bernt Bohlenius
IK Sterling
Onsdagen den 27 mars 18:30
Björn Holton
BK Team Kungsbacka
Lördagen den 16 mars 11:00
Tisdagen den 26 mars 19:15
Måndagen den 22 april 17:00
Carl-Oskar Palmér
Team Clan Nässjö BK
Söndagen den 17 mars 11:00
Christer Backe
BK Team Kungsbacka
Måndagen den 22 april 17:00
Hallfinal den 25 april 18:30
Christer Gustavsson
BF Solängen
Onsdagen den 27 mars 18:30
Onsdagen den 17 april 18:30
Christer Jakobsson
Kungälvs BK
Lördagen den 23 mars 11:00
Christian Lundström
BF Solängen
Onsdagen den 10 april 18:30
Christofer Olsson
BK Virveln
Onsdagen den 13 mars 18:00
Conny Hofling
IK Sterling
Onsdagen den 27 mars 18:30
Onsdagen den 10 april 18:30
Curt-Inge Östling
BK Team Kungsbacka
Tisdagen den 26 mars 19:15
Onsdagen den 17 april 18:30
Daniel Pettersson
Kungälvs BK
Måndagen den 22 april 17:00
David Olsson
BK Team Kungsbacka
Söndagen den 21 april 17:00
Dennis Andersson
BK Virveln
Söndagen den 14 april 12:00
Emelie Lideberg
Team X-Calibur BK
Onsdagen den 17 april 18:30
Emelie Samuelsson
BK Virveln
Onsdagen den 27 mars 18:30
Söndagen den 14 april 12:00
Måndagen den 22 april 17:00
Emil Ekman
IK Sterling
Onsdagen den 17 april 18:30
Fredrik Vähäniitiy
BK Team Kungsbacka
Tisdagen den 26 mars 19:15
Hans Olov Petterson
BF Solängen
Lördagen den 20 april 11:00
Henrik Holm
BK Team Kungsbacka
Lördagen den 16 mars 11:00
Tisdagen den 26 mars 19:15
Hallfinal den 25 april 18:30
Henrik Key-Åberg
Kungälvs BK
Lördagen den 23 mars 11:00
Håkan Persson
IS Göta
Onsdagen den 10 april 18:30
Iljja Pejinovic
Kungälvs BK
Söndagen den 17 mars 11:00
Lördagen den 23 mars 11:00
Jerry Veesmaa
BK Virveln
Söndagen den 14 april 12:00
Jim Olsson
BK Team Kungsbacka
Söndagen den 17 mars 11:00
Söndagen den 14 april 12:00
Söndagen den 21 april 17:00
Hallfinal den 25 april 18:30
Jimmie Lämsä
Kungälvs BK
Lördagen den 23 mars 11:00
Joachim Lind
BK Skrufscha
Onsdagen den 13 mars 18:00
Joakim West
Team Alingsås BC
Lördagen den 20 april 11:00
Joakim Wikström
BK Team Kungsbacka
Onsdagen den 27 mars 18:30
Söndagen den 21 april 17:00
Måndagen den 22 april 17:00
Johan Ekman
BF Solängen
Onsdagen den 27 mars 18:30
Onsdagen den 17 april 18:30
Johan Jacobsson
BK 64
Söndagen den 21 april 17:00
Johanna Kilander
BK Joker
Måndagen den 22 april 17:00
Johanna Persson
Kungälvs BK
Lördagen den 23 mars 11:00
Måndagen den 22 april 17:00
Johnny Magnusson
Kabare BS
Söndagen den 21 april 17:00
Joline Persson Planefors
Team X-Calibur BK
Onsdagen den 17 april 18:30
Jonathan Andersson
BK Team Kungsbacka
Tisdagen den 26 mars 19:15
Jonathan Samuelsson
Kabare BS
Onsdagen den 27 mars 18:30
Josefin Hermansson
Team X-Calibur BK
Onsdagen den 17 april 18:30
Justin Karlsson
BK Taifun
Onsdagen den 13 mars 18:00
Lördagen den 23 mars 11:00
Onsdagen den 27 mars 18:30
Jörgen Bäck
BK Virveln
Söndagen den 17 mars 11:00
Hallfinal den 25 april 18:30
Kasper Kjellberg
BK Joker
Lördagen den 16 mars 11:00
Söndagen den 14 april 12:00
Måndagen den 22 april 17:00
Kenny Persson
BF Solängen
Onsdagen den 27 mars 18:30
Kevin Karlsson
BK Joker
Onsdagen den 13 mars 18:00
Söndagen den 17 mars 11:00
Onsdagen den 17 april 18:30
Kim Jensen
BK Joker
Onsdagen den 27 mars 18:30
Onsdagen den 10 april 18:30
Onsdagen den 17 april 18:30
Kjell Larsson
för. The Golden Bowlers
Onsdagen den 27 mars 18:30
Lasse Mäntylä
BF Solängen
Onsdagen den 27 mars 18:30
Leif Nyberg Samuelsson
Ytterby BK
Lördagen den 23 mars 11:00
Linus Pettersson
Kungälvs BK
Lördagen den 23 mars 11:00
Måndagen den 22 april 17:00
Hallfinal den 25 april 18:30
Lukas Landin Andersson
Team Pergamon BC
Lördagen den 20 april 11:00
Marcus Bernalt
Hönö BK
Söndagen den 14 april 12:00
Måndagen den 22 april 17:00
Marcus Henriksson
BK Kaskad
Onsdagen den 13 mars 18:00
Onsdagen den 10 april 18:30
Mariette Svensson
Kungälvs BK
Lördagen den 23 mars 11:00
Marthin Bergstrand
Kabare BS
Onsdagen den 3 april 18:30
Onsdagen den 10 april 18:30
Mats Olsson
BK Virveln
Lördagen den 23 mars 11:00
Onsdagen den 27 mars 18:30
Mattias Bäck
BK Virveln
Söndagen den 14 april 12:00
Måndagen den 22 april 17:00
Mikael Roos
Team Alingsås BC
Lördagen den 16 mars 11:00
Onsdagen den 27 mars 18:30
Onsdagen den 10 april 18:30
Mikael Tonsjö
Kabare BS
Onsdagen den 10 april 18:30
Olle Pejstrup
IFK Göteborg Bowling Herr
Måndagen den 22 april 17:00
Oskar Mohlin
Kungälvs BK
Onsdagen den 10 april 18:30
Ove Wikström
BK Team Kungsbacka
Tisdagen den 26 mars 19:15
Onsdagen den 17 april 18:30
Pascal Hatoum
Kabare BS
Onsdagen den 3 april 18:30
Söndagen den 21 april 17:00
Patrik Forsell
BK Virveln
Onsdagen den 17 april 18:30
Patrik Holm
Stenungsunds BC
Lördagen den 23 mars 11:00
Onsdagen den 3 april 18:30
Per Hedelin
IK Heim
Söndagen den 17 mars 11:00
Söndagen den 21 april 17:00
Peter Keiski
BK Team Kungsbacka
Tisdagen den 26 mars 19:15
Peter Roos
BK Joker
Onsdagen den 10 april 18:30
Pär Sjöberg
BK Team Kungsbacka
Lördagen den 23 mars 11:00
Tisdagen den 26 mars 19:15
Söndagen den 21 april 17:00
Rasmus Roos
BK Loet
Lördagen den 16 mars 11:00
Onsdagen den 27 mars 18:30
Hallfinal den 25 april 18:30
Rasmus Wikström
BK Team Kungsbacka
Onsdagen den 13 mars 18:00
Lördagen den 16 mars 11:00
Onsdagen den 27 mars 18:30
Robert Kjellberg
BK Team Kungsbacka
Tisdagen den 26 mars 19:15
Söndagen den 14 april 12:00
Måndagen den 22 april 17:00
Robert Stålcrona
BK Virveln
Lördagen den 23 mars 11:00
Onsdagen den 27 mars 18:30
Onsdagen den 3 april 18:30
Robin Skans
Team Alingsås BC
Lördagen den 20 april 11:00
Roger Edvardsson
BF Solängen
Onsdagen den 10 april 18:30
Roger Elfström
BK Team Kungsbacka
Tisdagen den 26 mars 19:15
Roger Eliasson
IK Sterling
Onsdagen den 27 mars 18:30
Samuel Johansson
Matteus-Pojkarna BK
Måndagen den 22 april 17:00
Samuel Svensson
Kungälvs BK
Lördagen den 23 mars 11:00
Hallfinal den 25 april 18:30
Samuel P Flodin
BF Solängen
Onsdagen den 10 april 18:30
Sandra Eriksson
Team X-Calibur BK
Söndagen den 21 april 17:00
Sara Lundin
BK Högland
Tisdagen den 26 mars 19:15
Stefan Gramen
BK Team Kungsbacka
Tisdagen den 26 mars 19:15
Söndagen den 21 april 17:00
Thomas Ahl
BK Virveln
Onsdagen den 17 april 18:30
Tobias Hogdin
Team Pergamon BC
Lördagen den 20 april 11:00
Tommy Zippert
Kabare BS
Onsdagen den 10 april 18:30
Tony Malmström
BK Team Kungsbacka
Söndagen den 14 april 12:00
Torsten Bendeus
BF Solängen
Onsdagen den 27 mars 18:30
Truls Johannesson
Stenungsunds BC
Onsdagen den 13 mars 18:00
Onsdagen den 3 april 18:30
Ulf Wennerbeck
Stenungsunds BC
Lördagen den 23 mars 11:00
Måndagen den 22 april 17:00
Vera Hartmann
Kinna BK
Lördagen den 23 mars 11:00
Onsdagen den 10 april 18:30
TOTALT: 94 SPELARE