Starter   -   Anmälan   -   Barometer   -   Format   -   Kontakt

Anmälda spelare för Göteborgstouren 2018-2019 - Partille

Arrangeras av:     John Scotts Partille
Telefon: 031-44 23 34
E-mail: partille@johnscotts.se
Hemsida: http://johnscotts.se/partille/bowling/

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Adam Andersson Team Pergamon BC Måndagen den 25 mars 18:00
Hallfinal Onsdagen den 24 april 18:30
Ahmad Alissa BK Korp Måndagen den 25 mars 18:00
Alexsander Flodin BK Joker Måndagen den 11 mars 18:00
Söndagen den 14 april 17:30
Måndagen den 22 april 17:00
Anton Ekman IK Sterling Lördagen den 23 mars 12:00
Måndagen den 25 mars 18:00
Hallfinal Onsdagen den 24 april 18:30
Bengt Persson Stenungsunds BC Måndagen den 22 april 12:00
Bengt-Åke Bengtsson IK Sterling Måndagen den 25 mars 18:00
Bernt Bohlenius IK Sterling Måndagen den 25 mars 18:00
Björn Holton BK Team Kungsbacka Söndagen den 14 april 17:30
Carina Andrén Kinna BK Lördagen den 20 april 12:00
Carl-Johan Thysell Svaneholms BK Måndagen den 22 april 12:00
Christer Backe BK Team Kungsbacka Söndagen den 14 april 17:30
Christer Gustavsson IK Sterling Lördagen den 23 mars 12:00
Måndagen den 25 mars 18:00
Söndagen den 14 april 17:30
Christer Jakobsson Kungälvs BK Söndagen den 21 april 12:00
Christian Lundström BK Joker Måndagen den 25 mars 18:00
Christofer Olsson BK Virveln Måndagen den 25 mars 18:00
Fredagen den 19 april 12:00
Conny Hofling IK Sterling Söndagen den 14 april 17:30
Måndagen den 22 april 17:00
Daniel Pettersson Kungälvs BK Måndagen den 22 april 12:00
Eddy Kairis IK Sterling Lördagen den 23 mars 12:00
Emelie Lideberg Team X-Calibur BK Lördagen den 20 april 12:00
Emelie Samuelsson BK Virveln Måndagen den 22 april 12:00
Emil Ekman IK Sterling Söndagen den 21 april 12:00
Glenn Uhlén Kinna BK Måndagen den 22 april 12:00
Hanna Engberg Team X-Calibur BK Måndagen den 25 mars 18:00
Hans Olov Petterson BF Solängen Söndagen den 21 april 12:00
Henrik Holm BK Team Kungsbacka Måndagen den 11 mars 18:00
Henrik Key-Åberg Kungälvs BK Söndagen den 21 april 12:00
Håkan Persson IS Göta Söndagen den 14 april 17:30
Måndagen den 22 april 12:00
Måndagen den 22 april 17:00
Iljja Pejinovic Kungälvs BK Söndagen den 14 april 17:30
Fredagen den 19 april 12:00
Lördagen den 20 april 12:00
Jesper Svensson Team Pergamon BC Måndagen den 22 april 17:00
Hallfinal Onsdagen den 24 april 18:30
Jimmie Lämsä Ytterby BK Fredagen den 19 april 12:00
Joachim Lind BK Joker Måndagen den 25 mars 18:00
Måndagen den 22 april 17:00
Joakim West Team Alingsås BC Söndagen den 21 april 12:00
Johan Ekman IK Sterling Lördagen den 23 mars 12:00
Måndagen den 25 mars 18:00
Söndagen den 21 april 12:00
Johan Jacobsson BK 64 Söndagen den 21 april 12:00
Johanna Kilander IFK Göteborg Bowling Dam Måndagen den 25 mars 18:00
Johanna Persson Kungälvs BK Måndagen den 22 april 12:00
Joline Persson Planefors Team X-Calibur BK Måndagen den 22 april 17:00
Jonathan Samuelsson BF Solängen Lördagen den 23 mars 12:00
Måndagen den 22 april 12:00
Jonny Flodin Team Alingsås BC Måndagen den 11 mars 18:00
Justin Karlsson BK Virveln Söndagen den 21 april 12:00
Måndagen den 22 april 12:00
Måndagen den 22 april 17:00
Jörgen Bäck BK Virveln Lördagen den 23 mars 12:00
Måndagen den 25 mars 18:00
Jörgen Karlsson BKF Falkenberg Söndagen den 14 april 17:30
Kasper Kjellberg IFK Göteborg Bowling Herr Lördagen den 23 mars 12:00
Söndagen den 14 april 17:30
Måndagen den 22 april 12:00
Kenny Persson BF Solängen Lördagen den 23 mars 12:00
Måndagen den 22 april 12:00
Kevin Karlsson BK Virveln Lördagen den 23 mars 12:00
Fredagen den 19 april 12:00
Kim Jensen BK Joker Måndagen den 25 mars 18:00
Kristoffer Klasson Kinna BK Måndagen den 22 april 17:00
Leif Nyberg Samuelsson Ytterby BK Söndagen den 14 april 17:30
Måndagen den 22 april 12:00
Leo Barker Kabare BS Måndagen den 25 mars 18:00
Söndagen den 21 april 12:00
Linus Pettersson Kungälvs BK Måndagen den 22 april 12:00
Lukas Landin Andersson BK Joker Fredagen den 19 april 12:00
Marcus Bernalt Kungälvs BK Söndagen den 21 april 12:00
Måndagen den 22 april 12:00
Marcus Henriksson BK Full House Måndagen den 11 mars 18:00
Mariette Svensson Kungälvs BK Söndagen den 21 april 12:00
Marthin Bergstrand Kabare BS Söndagen den 21 april 12:00
Martin Thersthol IFK Göteborg Bowling Herr Söndagen den 21 april 12:00
Mats Olsson BK Virveln Måndagen den 25 mars 18:00
Mattias Bäck BK Virveln Fredagen den 19 april 12:00
Hallfinal Onsdagen den 24 april 18:30
Mikael Roos Team Alingsås BC Söndagen den 14 april 17:30
Söndagen den 21 april 12:00
Hallfinal Onsdagen den 24 april 18:30
Mikael Tonsjö Kabare BS Söndagen den 21 april 12:00
Morgan Kaldegård Kinna BK Måndagen den 22 april 12:00
Morgan Nordin IFK Göteborg Bowling Herr Söndagen den 14 april 17:30
Olle Pejstrup IFK Göteborg Bowling Herr Söndagen den 14 april 17:30
Oskar Mohlin Kungälvs BK Lördagen den 20 april 12:00
Patrik Forsell BK Virveln Lördagen den 23 mars 12:00
Patrik Holm Stenungsunds BC Måndagen den 22 april 12:00
Patrik Häll Arendals BK Måndagen den 25 mars 18:00
Per Hedelin Arendals BK Måndagen den 11 mars 18:00
Peter Lihnell IK Sterling Fredagen den 19 april 12:00
Peter Wiking BK Grävlingen Söndagen den 21 april 12:00
Pär Sjöberg BK Team Kungsbacka Måndagen den 11 mars 18:00
Rasmus Roos BK Joker Söndagen den 14 april 17:30
Rasmus Wikström BK Team Kungsbacka Måndagen den 11 mars 18:00
Måndagen den 25 mars 18:00
Söndagen den 21 april 12:00
Hallfinal Onsdagen den 24 april 18:30
Riitta Persson Örgryte IS BF Lördagen den 23 mars 12:00
Robert Stålcrona BK Virveln Söndagen den 14 april 17:30
Lördagen den 20 april 12:00
Måndagen den 22 april 17:00
Robin Johansson Kabare BS Söndagen den 21 april 12:00
Robin Skans Team Alingsås BC Söndagen den 14 april 17:30
Hallfinal Onsdagen den 24 april 18:30
Roger Edvardsson BF Solängen Söndagen den 21 april 12:00
Roger Eliasson IK Sterling Måndagen den 25 mars 18:00
Samuel Svensson Kungälvs BK Söndagen den 21 april 12:00
Samuel P Flodin BK Joker Söndagen den 21 april 12:00
Sandra Eriksson Team X-Calibur BK Lördagen den 20 april 12:00
Sebastian Friberg Team Alingsås BC Lördagen den 23 mars 12:00
Fredagen den 19 april 12:00
Sofia Myllymäki Team X-Calibur BK Måndagen den 25 mars 18:00
Stefan Häll Arendals BK Måndagen den 25 mars 18:00
Stefan Roos BK Joker Måndagen den 25 mars 18:00
Stig Karlsson BKF Falkenberg Söndagen den 14 april 17:30
Sukanya Karlsson Kinna BK Söndagen den 14 april 17:30
Timmie Ahl IK Sterling Lördagen den 23 mars 12:00
Måndagen den 25 mars 18:00
Tobias Hogdin Team Pergamon BC Fredagen den 19 april 12:00
Hallfinal Onsdagen den 24 april 18:30
Tommy Zippert Kabare BS Söndagen den 21 april 12:00
Tony Malmström IFK Göteborg Bowling Herr Söndagen den 14 april 17:30
Torbjörn Johansson IFK Göteborg Bowling Herr Söndagen den 21 april 12:00
Truls Johannesson Stenungsunds BC Lördagen den 23 mars 12:00
Ulf Wennerbeck Kungälvs BK Måndagen den 25 mars 18:00
Fredagen den 19 april 12:00
Vera Hartmann Kinna BK Måndagen den 22 april 12:00
Örjan Johansson Kabare BS Söndagen den 21 april 12:00

TOTALT: 97 SPELARE