Starter
-
Anmälan
-
Barometer
-
Format
-
Kontakt
Anmälda spelare för Göteborgstouren 2018-2019 - Kinna
Arrangeras av:
Marks Bowling
Telefon:
0320-12807
E-mail:
info@ninasbowling.se
Hemsida:
www.ninasbowling.se
Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:
Namn
Klubb
Start
Alexander Martinsson
BK June
Tisdagen den 22 januari 18:30
Lördagen den 2 februari 11:00
Alexsander Flodin
BF Solängen
Tisdagen den 22 januari 18:30
Lördagen den 2 februari 14:00
Alice Flodin
Team X-Calibur BK
Söndagen den 16 december 16:00
Anders Gadh
Vårkulla IK
Tisdagen den 29 januari 18:30
Anders Hesselgren
Kungälvs BK
Torsdagen den 3 januari 19:30
Anders Hogdin
Team Pergamon BC
Söndagen den 16 december 16:00
Lördagen den 2 februari 14:00
Anders Myrling
Svaneholms BK
Lördagen den 8 december 13:00
Anders Nilsson
BS Bockarna
Lördagen den 29 december 14:00
Anders Persson
Ytterby BK
Tisdagen den 22 januari 18:30
Andreas Andersson
Kabare BS
Torsdagen den 3 januari 19:30
Annie Thorell
Team Alingsås BC
Tisdagen den 29 januari 18:30
Anton Ekman
Team Pergamon BC
Söndagen den 6 januari 16:00
Lördagen den 2 februari 11:00
Arto Tapola
Kinna BK
Tisdagen den 29 januari 18:30
Lördagen den 2 februari 14:00
Bengt Persson
Stenungsunds BC
Lördagen den 29 december 14:00
Söndagen den 3 februari 12:00
Söndagen den 3 februari 15:00
Bengt-Arne Nordin
BK Grävlingen
Onsdagen den 26 december 12:00
Bengt-Åke Bengtsson
IK Sterling
Onsdagen den 26 december 12:00
Bernt Bohlenius
IK Sterling
Söndagen den 6 januari 16:00
Söndagen den 3 februari 12:00
Björn Holton
BK Team Kungsbacka
Lördagen den 2 februari 14:00
Carina Andrén
Kinna BK
Söndagen den 3 februari 12:00
Carl-Johan Thysell
Vårkulla IK
Lördagen den 8 december 13:00
Christer Backe
BK Team Kungsbacka
Lördagen den 2 februari 14:00
Christer Gustavsson
BF Solängen
Söndagen den 6 januari 16:00
Lördagen den 2 februari 11:00
Christer Jakobsson
Kungälvs BK
Söndagen den 3 februari 12:00
Christer Malmström
Vårkulla IK
Söndagen den 16 december 16:00
Tisdagen den 22 januari 18:30
Christian Lundström
BF Solängen
Lördagen den 2 februari 14:00
Christofer Olsson
BK Virveln
Onsdagen den 26 december 12:00
Christoffer Jaatinen
Västra Frölunda BK
Lördagen den 2 februari 14:00
Claes Hultgren
Vårkulla IK
Lördagen den 8 december 13:00
Conny Aronsson
Mörlanda BS
Lördagen den 2 februari 11:00
Conny Hofling
IK Sterling
Söndagen den 6 januari 16:00
Lördagen den 2 februari 11:00
Daniel Pettersson
Kungälvs BK
Lördagen den 2 februari 11:00
Edward Karle
BKF Falkenberg
Onsdagen den 26 december 12:00
Emelie Lideberg
Team X-Calibur BK
Lördagen den 8 december 13:00
Tisdagen den 22 januari 18:30
Emelie Samuelsson
BK Virveln
Tisdagen den 29 januari 18:30
Emil Ekman
IK Sterling
Lördagen den 2 februari 11:00
Emil Fredriksson
BK Tegnér Säffle
Tisdagen den 22 januari 18:30
Emma Klasson
Kinna BK
Tisdagen den 29 januari 18:30
Fredrik Westerberg
IK Sterling
Söndagen den 3 februari 12:00
Söndagen den 3 februari 15:00
Glenn Uhlén
Kinna BK
Lördagen den 8 december 13:00
Hall final kl 19:00 5 Februari
Hans Olov Petterson
BF Solängen
Lördagen den 2 februari 11:00
Henrik Holm
BK Team Kungsbacka
Söndagen den 16 december 16:00
Håkan Persson
IS Göta
Söndagen den 3 februari 12:00
Söndagen den 3 februari 15:00
Iljja Pejinovic
Kungälvs BK
Lördagen den 8 december 13:00
Janne Högman
Kabare BS
Tisdagen den 22 januari 18:30
Jarmo Lindmark
Kabare BS
Söndagen den 6 januari 16:00
Jeanette Johansson
Team Partille BC
Lördagen den 8 december 13:00
Jim Olsson
BK Team Kungsbacka
Söndagen den 16 december 16:00
Jimmie Lämsä
Kungälvs BK
Söndagen den 3 februari 12:00
Joakim West
Team Alingsås BC
Tisdagen den 29 januari 18:30
Johan Ekman
BF Solängen
Söndagen den 6 januari 16:00
Lördagen den 2 februari 11:00
Johan Jacobsson
BK 64
Söndagen den 3 februari 15:00
Johanna Johansson
Team X-Calibur BK
Lördagen den 8 december 13:00
Johanna Kilander
BK Joker
Söndagen den 3 februari 15:00
Johanna Persson
Kungälvs BK
Torsdagen den 3 januari 19:30
Lördagen den 2 februari 11:00
Johnny Magnusson
Kabare BS
Söndagen den 6 januari 16:00
Jonathan Hallberg
Team Clan Nässjö BK
Lördagen den 2 februari 14:00
Hall final kl 19:00 5 Februari
Jonathan Samuelsson
Kabare BS
Onsdagen den 26 december 12:00
Söndagen den 3 februari 15:00
Jonny Flodin
Mörlanda BS
Söndagen den 16 december 16:00
Jonny Holm
BF Solängen
Söndagen den 3 februari 12:00
Söndagen den 3 februari 15:00
Justin Karlsson
BK Taifun
Torsdagen den 3 januari 19:30
Söndagen den 6 januari 16:00
Lördagen den 2 februari 14:00
Hall final kl 19:00 5 Februari
Jörgen Bäck
BK Virveln
Onsdagen den 26 december 12:00
Lördagen den 29 december 14:00
Söndagen den 6 januari 16:00
Kasper Kjellberg
BK Joker
Lördagen den 2 februari 14:00
Söndagen den 3 februari 15:00
Hall final kl 19:00 5 Februari
Kenny Persson
BF Solängen
Onsdagen den 26 december 12:00
Söndagen den 3 februari 15:00
Kevin Karlsson
BK Joker
Torsdagen den 3 januari 19:30
Hall final kl 19:00 5 Februari
Kim Jensen
BK Joker
Tisdagen den 22 januari 18:30
Kristoffer Klasson
Kabare BS
Lördagen den 8 december 13:00
Tisdagen den 29 januari 18:30
Lördagen den 2 februari 14:00
Leif Nyberg Samuelsson
Ytterby BK
Lördagen den 29 december 14:00
Tisdagen den 29 januari 18:30
Lördagen den 2 februari 11:00
Lennie Guldbrandson
BK Virveln
Söndagen den 6 januari 16:00
Lördagen den 2 februari 11:00
Leo Barker
Kabare BS
Söndagen den 6 januari 16:00
Linus Pettersson
Kungälvs BK
Torsdagen den 3 januari 19:30
Lördagen den 2 februari 11:00
Lukas Landin Andersson
Team Pergamon BC
Tisdagen den 29 januari 18:30
Marcus Bernalt
Hönö BK
Söndagen den 3 februari 12:00
Marcus Henriksson
BK Kaskad
Lördagen den 29 december 14:00
Tisdagen den 29 januari 18:30
Marianne Svensson
Kinna BK
Söndagen den 16 december 16:00
Marie Sjöberg
Vårkulla IK
Söndagen den 16 december 16:00
Marthin Bergstrand
Kabare BS
Söndagen den 6 januari 16:00
Mats Olsson
BK Virveln
Torsdagen den 3 januari 19:30
Mattias Bäck
BK Virveln
Onsdagen den 26 december 12:00
Lördagen den 29 december 14:00
Mikael Kjellberg
Kinna BK
Söndagen den 16 december 16:00
Mikael Roos
Team Alingsås BC
Lördagen den 29 december 14:00
Mikael Tonsjö
Kabare BS
Lördagen den 2 februari 11:00
Morgan Nordin
BK Grävlingen
Onsdagen den 26 december 12:00
Olle Pejstrup
IFK Göteborg Bowling Herr
Tisdagen den 22 januari 18:30
Oskar Mohlin
Kungälvs BK
Torsdagen den 3 januari 19:30
Pascal Hatoum
Kabare BS
Tisdagen den 22 januari 18:30
Patrik Forsell
BK Virveln
Torsdagen den 3 januari 19:30
Patrik Holm
Stenungsunds BC
Söndagen den 3 februari 12:00
Söndagen den 3 februari 15:00
Patrik Häll
för. The Golden Bowlers
Söndagen den 3 februari 12:00
Peder Thorén
Vårkulla IK
Lördagen den 8 december 13:00
Per Hedelin
IK Heim
Söndagen den 3 februari 15:00
Per Jorfors
Ytterby BK
Tisdagen den 22 januari 18:30
Per Möller
Team Partille BC
Onsdagen den 26 december 12:00
Per-Anders Andersson
Kinna BK
Tisdagen den 29 januari 18:30
Söndagen den 3 februari 15:00
Peter Claesson
Kinna BK
Lördagen den 29 december 14:00
Peter Eriksson
Kinna BK
Lördagen den 8 december 13:00
Peter Wiking
BK Grävlingen
Onsdagen den 26 december 12:00
Pär Sjöberg
BK Team Kungsbacka
Söndagen den 16 december 16:00
Rasmus Roos
BK Loet
Lördagen den 29 december 14:00
Rasmus Wikström
BK Team Kungsbacka
Lördagen den 29 december 14:00
Tisdagen den 29 januari 18:30
Lördagen den 2 februari 14:00
Reino Vargeng
LC 17 BK Kristinehamn
Lördagen den 2 februari 11:00
Rickard Dahllöf
Team Alingsås BC
Tisdagen den 29 januari 18:30
Hall final kl 19:00 5 Februari
Robert Stålcrona
BK Virveln
Onsdagen den 26 december 12:00
Torsdagen den 3 januari 19:30
Tisdagen den 29 januari 18:30
Hall final kl 19:00 5 Februari
Robin Skans
Team Alingsås BC
Tisdagen den 29 januari 18:30
Roger Edvardsson
BF Solängen
Lördagen den 2 februari 14:00
Roger Eliasson
IK Sterling
Söndagen den 6 januari 16:00
Söndagen den 3 februari 12:00
Samuel Johansson
Matteus-Pojkarna BK
Tisdagen den 22 januari 18:30
Samuel Svensson
Kungälvs BK
Söndagen den 3 februari 12:00
Samuel P Flodin
BF Solängen
Tisdagen den 22 januari 18:30
Lördagen den 2 februari 14:00
Sandra Eriksson
Team X-Calibur BK
Tisdagen den 22 januari 18:30
Hall final kl 19:00 5 Februari
Stefan Häll
för. The Golden Bowlers
Söndagen den 3 februari 12:00
Stefan Sundborg
Ytterby BK
Tisdagen den 22 januari 18:30
Stig Karlsson
IK Sterling
Söndagen den 16 december 16:00
Sören Elsborg
Stenungsunds BC
Lördagen den 29 december 14:00
Thorbjörn Sundqvist
Mariedals BK
Torsdagen den 3 januari 19:30
Lördagen den 2 februari 14:00
Tobias Hogdin
Team Pergamon BC
Söndagen den 16 december 16:00
Lördagen den 2 februari 14:00
Tommy Till
Svaneholms BK
Lördagen den 8 december 13:00
Tommy Zippert
Kabare BS
Söndagen den 6 januari 16:00
Lördagen den 2 februari 11:00
Tony Malmström
BK Team Kungsbacka
Onsdagen den 26 december 12:00
Truls Johannesson
Stenungsunds BC
Lördagen den 29 december 14:00
Tisdagen den 22 januari 18:30
Ulf Wennerbeck
Stenungsunds BC
Torsdagen den 3 januari 19:30
Vera Hartmann
Kinna BK
Tisdagen den 29 januari 18:30
Viktor Albihn
BKF Falkenberg
Onsdagen den 26 december 12:00
TOTALT: 122 SPELARE