Starter   -   Anmälan   -   Barometer   -   Format   -   Kontakt

Anmälda spelare för Göteborgstouren 2018-2019 - Mölndal

Arrangeras av:     Mölndals Bowling
Telefon: 031-27 99 32
E-mail: info@molndalsbowling.se
Hemsida: www.molndalsbowling.se

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Alexander Martinsson BK June Måndagen den 28 januari 18:30
Hallfinal Måndagen den 4 februari 18:30
Alexsander Flodin BK Joker Söndagen den 6 januari 11:00
Måndagen den 14 januari 18:30
Söndagen den 3 februari 14:00
Anders Hesselgren Kungälvs BK Fredagen den 28 december 17:00
Annika Jonsson Nord Örgryte IS BF Fredagen den 1 februari 15:30
Anton Ekman IK Sterling Lördagen den 8 december 11:00
Bengt Persson Stenungsunds BC Söndagen den 13 januari 16:00
Bengt-Arne Nordin BK Grävlingen Söndagen den 16 december 15:00
Bengt-Åke Bengtsson IK Sterling Söndagen den 13 januari 16:00
Fredagen den 1 februari 15:30
Bernt Bohlenius IK Sterling Måndagen den 14 januari 18:30
Björn Holton BK Team Kungsbacka Lördagen den 8 december 11:00
Carina Andrén Kinna BK Fredagen den 1 februari 15:30
Christel Carlsson Örgryte IS BF Söndagen den 13 januari 16:00
Fredagen den 1 februari 15:30
Christer Gustavsson IK Sterling Lördagen den 8 december 11:00
Söndagen den 13 januari 16:00
Söndagen den 3 februari 10:00
Christer Jakobsson Kungälvs BK Söndagen den 13 januari 16:00
Christian Lundström BK Joker Söndagen den 6 januari 11:00
Söndagen den 3 februari 10:00
Christofer Olsson BK Virveln Söndagen den 16 december 15:00
Söndagen den 6 januari 11:00
Conny Hofling IK Sterling Måndagen den 14 januari 18:30
Måndagen den 28 januari 18:30
Fredagen den 1 februari 15:30
Daniel Pettersson Kungälvs BK Söndagen den 3 februari 10:00
David Skoog IK Sterling Söndagen den 6 januari 11:00
Eddy Kairis IK Sterling Fredagen den 28 december 17:00
Emelie Lideberg Team X-Calibur BK Söndagen den 3 februari 14:00
Emelie Samuelsson BK Virveln Måndagen den 28 januari 18:30
Emil Ekman IK Sterling Söndagen den 3 februari 10:00
Emil Fredriksson BK June Måndagen den 28 januari 18:30
Söndagen den 3 februari 10:00
Hallfinal Måndagen den 4 februari 18:30
Emma Åberg Örgryte IS BF Måndagen den 14 januari 18:30
Hallfinal Måndagen den 4 februari 18:30
Hans Olov Petterson BF Solängen Söndagen den 16 december 15:00
Söndagen den 3 februari 14:00
Henrik Holm BK Team Kungsbacka Lördagen den 8 december 11:00
Måndagen den 28 januari 18:30
Håkan Persson IS Göta Måndagen den 28 januari 18:30
Iljja Pejinovic Kungälvs BK Söndagen den 3 februari 10:00
Inge Johansson Kabare BS Fredagen den 28 december 17:00
Jan Lindberg IK Heim Söndagen den 3 februari 14:00
Jan Thulin BK Virveln Fredagen den 28 december 17:00
Jan-Erik Silvén IK Heim Söndagen den 3 februari 14:00
Jarmo Lindmark Kabare BS Fredagen den 28 december 17:00
Jim Olsson BK Team Kungsbacka Lördagen den 8 december 11:00
Jimmie Lämsä Kungälvs BK Söndagen den 13 januari 16:00
Fredagen den 1 februari 18:30
Joakim West Team Alingsås BC Måndagen den 14 januari 18:30
Joakim Wikström IFK Göteborg Bowling Herr Söndagen den 16 december 15:00
Johan Ekman IK Sterling Lördagen den 8 december 11:00
Söndagen den 13 januari 16:00
Söndagen den 3 februari 10:00
Johan Jacobsson BK 64 Söndagen den 3 februari 10:00
Johanna Kilander IFK Göteborg Bowling Dam Fredagen den 1 februari 15:30
Fredagen den 1 februari 18:30
Johanna Persson Kungälvs BK Måndagen den 28 januari 18:30
Johnny Magnusson Kabare BS Fredagen den 28 december 17:00
Måndagen den 28 januari 18:30
Joline Persson Planefors Team X-Calibur BK Fredagen den 1 februari 15:30
Hallfinal Måndagen den 4 februari 18:30
Jonathan Hallberg Team Clan BK Söndagen den 3 februari 10:00
Jonathan Samuelsson BF Solängen Söndagen den 3 februari 10:00
Justin Karlsson BK Virveln Fredagen den 1 februari 18:30
Jörgen Bäck BK Virveln Måndagen den 28 januari 18:30
Fredagen den 1 februari 18:30
Kasper Kjellberg IFK Göteborg Bowling Herr Söndagen den 3 februari 10:00
Kenny Persson BF Solängen Söndagen den 3 februari 10:00
Kent Rutgersson IK Heim Lördagen den 8 december 11:00
Fredagen den 1 februari 15:30
Söndagen den 3 februari 14:00
Hallfinal Måndagen den 4 februari 18:30
Kevin Karlsson BK Virveln Måndagen den 28 januari 18:30
Kim Jensen BK Joker Måndagen den 14 januari 18:30
Hallfinal Måndagen den 4 februari 18:30
Kjell Larsson BF Solängen Söndagen den 16 december 15:00
Lars-Göran Holmgren IK Heim Söndagen den 6 januari 11:00
Lasse Mäntylä BF Solängen Fredagen den 1 februari 18:30
Leif Nyberg Samuelsson Ytterby BK Söndagen den 13 januari 16:00
Måndagen den 14 januari 18:30
Fredagen den 1 februari 18:30
Lennart Tobiasson BF Solängen Söndagen den 3 februari 14:00
Lennie Guldbrandson BK Virveln Söndagen den 16 december 15:00
Fredagen den 1 februari 18:30
Leo Barker Kabare BS Fredagen den 28 december 17:00
Linus Pettersson Kungälvs BK Söndagen den 13 januari 16:00
Måndagen den 28 januari 18:30
Lisa Lindell BK Högland Lördagen den 8 december 11:00
Lukas Landin Andersson BK Joker Söndagen den 6 januari 11:00
Marcus Bernalt Kungälvs BK Söndagen den 13 januari 16:00
Marcus Henriksson BK Full House Lördagen den 8 december 11:00
Fredagen den 28 december 17:00
Måndagen den 28 januari 18:30
Mariana Andersson IK Heim Söndagen den 3 februari 14:00
Marie Alm Örgryte IS BF Fredagen den 1 februari 15:30
Mariette Svensson Kungälvs BK Söndagen den 13 januari 16:00
Marthin Bergstrand Kabare BS Fredagen den 28 december 17:00
Martin Thersthol IFK Göteborg Bowling Herr Söndagen den 16 december 15:00
Mats Olsson BK Virveln Söndagen den 16 december 15:00
Måndagen den 14 januari 18:30
Fredagen den 1 februari 18:30
Mattias Bäck BK Virveln Måndagen den 14 januari 18:30
Måndagen den 28 januari 18:30
Mikael Lindgren IK Sterling Söndagen den 6 januari 11:00
Fredagen den 1 februari 18:30
Mikael Roos Team Alingsås BC Fredagen den 1 februari 18:30
Söndagen den 3 februari 14:00
Mikael Süld-Forsell BK Virveln Fredagen den 1 februari 15:30
Mikael Tonsjö Kabare BS Måndagen den 14 januari 18:30
Morgan Nordin IFK Göteborg Bowling Herr Söndagen den 16 december 15:00
Nina Flack Team X-Calibur BK Fredagen den 1 februari 15:30
Olle Pejstrup IFK Göteborg Bowling Herr Lördagen den 8 december 11:00
Oskar Mohlin Kungälvs BK Söndagen den 3 februari 10:00
Pascal Hatoum Kabare BS Fredagen den 28 december 17:00
Patrik Forsell BK Virveln Måndagen den 14 januari 18:30
Hallfinal Måndagen den 4 februari 18:30
Patrik Holm Stenungsunds BC Söndagen den 6 januari 11:00
Söndagen den 13 januari 16:00
Patrik Häll Arendals BK Fredagen den 28 december 17:00
Per Hedelin Arendals BK Fredagen den 28 december 17:00
Fredagen den 1 februari 18:30
Per Möller Team Partille BC Måndagen den 28 januari 18:30
Peter Lihnell IK Sterling Måndagen den 14 januari 18:30
Peter Roos BK Joker Söndagen den 6 januari 11:00
Peter Wiking BK Grävlingen Söndagen den 16 december 15:00
Pär Sjöberg BK Team Kungsbacka Lördagen den 8 december 11:00
Måndagen den 28 januari 18:30
Rasmus Roos BK Joker Fredagen den 1 februari 18:30
Söndagen den 3 februari 14:00
Rasmus Wikström BK Team Kungsbacka Lördagen den 8 december 11:00
Fredagen den 28 december 17:00
Söndagen den 3 februari 14:00
Reino Vargeng LC 17 BK Kristinehamn Söndagen den 3 februari 14:00
Riitta Persson Örgryte IS BF Måndagen den 28 januari 18:30
Robert Stålcrona BK Virveln Måndagen den 14 januari 18:30
Fredagen den 1 februari 18:30
Robin Johansson Kabare BS Fredagen den 1 februari 18:30
Robin Skans Team Alingsås BC Måndagen den 14 januari 18:30
Robin Touche IK Heim Söndagen den 16 december 15:00
Roger Edvardsson BF Solängen Söndagen den 6 januari 11:00
Söndagen den 3 februari 10:00
Hallfinal Måndagen den 4 februari 18:30
Roger Eliasson IK Sterling Måndagen den 14 januari 18:30
Ronny Carlsson IK Heim Lördagen den 8 december 11:00
Samuel Svensson Kungälvs BK Söndagen den 13 januari 16:00
Samuel P Flodin BK Joker Söndagen den 6 januari 11:00
Fredagen den 1 februari 15:30
Sandra Eriksson Team X-Calibur BK Söndagen den 3 februari 14:00
Stefan Häll Arendals BK Fredagen den 28 december 17:00
Sören Elsborg Stenungsunds BC Söndagen den 6 januari 11:00
Thobias Karlsson BK Joker Söndagen den 3 februari 14:00
Timmie Ahl IK Sterling Söndagen den 6 januari 11:00
Tobias Hogdin Team Pergamon BC Söndagen den 3 februari 10:00
Tommy Zippert Kabare BS Fredagen den 28 december 17:00
Toni Klöppel IK Heim Söndagen den 6 januari 11:00
Söndagen den 3 februari 14:00
Tony Malmström IFK Göteborg Bowling Herr Söndagen den 3 februari 14:00
Torsten Bendeus BF Solängen Fredagen den 1 februari 18:30
Truls Johannesson Stenungsunds BC Måndagen den 14 januari 18:30
Söndagen den 3 februari 10:00
Ulf Wennerbeck Kungälvs BK Fredagen den 28 december 17:00
Viktor Albihn BKF Falkenberg Lördagen den 8 december 11:00
Söndagen den 13 januari 16:00
Åsa Carlsson Örgryte IS BF Söndagen den 13 januari 16:00
Örjan Johansson Kabare BS Fredagen den 1 februari 18:30

TOTALT: 118 SPELARE