Starter   -   Anmälan   -   Barometer   -   Format   -   Kontakt

Anmälda spelare för Göteborgstouren 2018-2019 - Strike & CO GBG

Arrangeras av:     Strike & Co Göteborg
Telefon: 031 - 272627
E-mail: goteborg@strike-co.se
Hemsida: http://www.strikebowlinggoteborg.se

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Alexsander Flodin BK Joker Måndagen den 12 november 18:00
Hallfinal Torsdagen den 22 november 18:30
Anders Hesselgren Kungälvs BK Måndagen den 12 november 18:00
Anders Magnhammar IK Sterling Måndagen den 15 oktober 18:00
Andreas Magnusson IK Sterling Lördagen den 6 oktober 12:00
Måndagen den 29 oktober 18:00
Anton Ekman IK Sterling Måndagen den 12 november 18:00
Bengt Persson Stenungsunds BC Lördagen den 6 oktober 12:00
Måndagen den 12 november 18:00
Bengt-Åke Bengtsson IK Sterling Måndagen den 15 oktober 18:00
Hallfinal Torsdagen den 22 november 18:30
Bernt Bohlenius IK Sterling Måndagen den 15 oktober 18:00
Björn Holton BK Team Kungsbacka Söndagen den 18 november 12:00
Carina Andrén Kinna BK Söndagen den 18 november 15:00
Christel Carlsson Örgryte IS BF Måndagen den 15 oktober 18:00
Christer Backe BK Team Kungsbacka Söndagen den 18 november 12:00
Christer Gustavsson IK Sterling Måndagen den 12 november 18:00
Söndagen den 18 november 15:00
Christer Jakobsson Kungälvs BK Söndagen den 18 november 12:00
Christer Petersson BK Joker Måndagen den 29 oktober 18:00
Christian Lundström BK Joker Söndagen den 18 november 15:00
Christofer Olsson BK Virveln Måndagen den 29 oktober 18:00
Måndagen den 12 november 18:00
Christoffer Wallberg BK Virveln Måndagen den 12 november 18:00
Conny Hofling IK Sterling Söndagen den 18 november 12:00
Söndagen den 18 november 15:00
Daniel Hansson IFK Göteborg Bowling Herr Lördagen den 6 oktober 12:00
Daniel Pettersson Kungälvs BK Söndagen den 18 november 12:00
Dennis Andersson BK Virveln Måndagen den 12 november 18:00
Edward Karle Örgryte IS BF Måndagen den 15 oktober 18:00
Egil Krog Team Lerum BC Lördagen den 6 oktober 12:00
Ellen Ekholm Team X-Calibur BK Lördagen den 6 oktober 12:00
Emelie Lideberg Team X-Calibur BK Lördagen den 6 oktober 12:00
Emelie Persson IFK Göteborg Bowling Dam Lördagen den 6 oktober 12:00
Emelie Samuelsson BK Virveln Söndagen den 18 november 15:00
Emil Ekman IK Sterling Måndagen den 12 november 18:00
Emma Kindstrand Örgryte IS BF Måndagen den 15 oktober 18:00
Emma Klasson Kinna BK Söndagen den 18 november 15:00
Filip Wiklund Örgryte IS BF Måndagen den 8 oktober 18:00
Måndagen den 15 oktober 18:00
Hampus Nilsson Örgryte IS BF Måndagen den 15 oktober 18:00
Hampus Thorstensson Zoom Zoom BK Måndagen den 15 oktober 18:00
Hanna Engberg Team X-Calibur BK Lördagen den 6 oktober 12:00
Hans Olov Petterson BF Solängen Söndagen den 18 november 12:00
Heine Svendsen KS Edsbowlarna Söndagen den 18 november 12:00
Söndagen den 18 november 15:00
Henrik Holm BK Team Kungsbacka Söndagen den 18 november 12:00
Håkan Persson IS Göta Måndagen den 29 oktober 18:00
Iljja Pejinovic Kungälvs BK Måndagen den 29 oktober 18:00
Måndagen den 12 november 18:00
Söndagen den 18 november 12:00
Inge Johansson Kabare BS Lördagen den 6 oktober 12:00
Inger Petterson Kungälvs BK Söndagen den 18 november 12:00
Jan Thulin BK Virveln Måndagen den 12 november 18:00
Söndagen den 18 november 15:00
Janne Högman Kabare BS Lördagen den 6 oktober 12:00
Janne Tingmyr BK Joker Måndagen den 15 oktober 18:00
Jens Michelsen Kabare BS Lördagen den 6 oktober 12:00
Jerry Carlsson Stenungsunds BC Måndagen den 12 november 18:00
Jerry Seth Götene BK Söndagen den 18 november 15:00
Jerry Veesmaa BK Virveln Måndagen den 8 oktober 18:00
Måndagen den 29 oktober 18:00
Söndagen den 18 november 12:00
Jim Olsson BK Team Kungsbacka Söndagen den 18 november 12:00
Jimmie Lämsä Kungälvs BK Söndagen den 18 november 12:00
Jimmy Hellman Kabare BS Lördagen den 6 oktober 12:00
Joachim Lind BK Joker Måndagen den 12 november 18:00
Joakim West Team Alingsås BC Måndagen den 12 november 18:00
Joel Lindergren Krantz BK Virveln Måndagen den 12 november 18:00
Johan Ekman IK Sterling Måndagen den 8 oktober 18:00
Måndagen den 12 november 18:00
Johan Ericsson BK Edet Måndagen den 12 november 18:00
Johan Jacobsson BK 64 Söndagen den 18 november 12:00
Johan Tinnberg IFK Göteborg Bowling Herr Lördagen den 6 oktober 12:00
Johanna Kilander IFK Göteborg Bowling Dam Måndagen den 8 oktober 18:00
Johanna Persson Kungälvs BK Måndagen den 29 oktober 18:00
Johannes Svensson BKF Falkenberg Söndagen den 18 november 12:00
Johnny Magnusson Kabare BS Lördagen den 6 oktober 12:00
Jonas Bøhagen KS Edsbowlarna Söndagen den 18 november 12:00
Söndagen den 18 november 15:00
Jonas Granath BK Joker Måndagen den 12 november 18:00
Jonathan Samuelsson BF Solängen Söndagen den 18 november 15:00
Hallfinal Torsdagen den 22 november 18:30
Justin Karlsson BK Virveln Måndagen den 15 oktober 18:00
Söndagen den 18 november 12:00
Jörgen Bäck BK Virveln Söndagen den 18 november 12:00
Kasper Kjellberg IFK Göteborg Bowling Herr Måndagen den 29 oktober 18:00
Söndagen den 18 november 15:00
Kenny Persson BF Solängen Söndagen den 18 november 15:00
Kevin Karlsson BK Virveln Måndagen den 15 oktober 18:00
Söndagen den 18 november 12:00
Kim Jensen BK Joker Måndagen den 15 oktober 18:00
Måndagen den 12 november 18:00
Kristoffer Klasson Kinna BK Söndagen den 18 november 15:00
Lars Lundahl Örgryte IS BF Måndagen den 15 oktober 18:00
Lars Olausson IK Sterling Måndagen den 15 oktober 18:00
Leif Davidsson BK Joker Måndagen den 15 oktober 18:00
Leif Nyberg Samuelsson Ytterby BK Lördagen den 6 oktober 12:00
Måndagen den 12 november 18:00
Söndagen den 18 november 12:00
Lennie Guldbrandson BK Virveln Söndagen den 18 november 12:00
Leo Barker Kabare BS Lördagen den 6 oktober 12:00
Måndagen den 15 oktober 18:00
Linus Pettersson Kungälvs BK Söndagen den 18 november 12:00
Lisa Lindell BK Högland Lördagen den 6 oktober 12:00
Lukas Landin Andersson BK Joker Måndagen den 12 november 18:00
Magnus Klein Kabare BS Lördagen den 6 oktober 12:00
Marcus Bernalt Kungälvs BK Måndagen den 29 oktober 18:00
Söndagen den 18 november 12:00
Marcus Henriksson BK Full House Måndagen den 8 oktober 18:00
Måndagen den 15 oktober 18:00
Måndagen den 29 oktober 18:00
Mariette Svensson Kungälvs BK Söndagen den 18 november 12:00
Marthin Bergstrand Kabare BS Lördagen den 6 oktober 12:00
Mats Olsson BK Virveln Måndagen den 29 oktober 18:00
Måndagen den 12 november 18:00
Mattias Bäck BK Virveln Måndagen den 29 oktober 18:00
Max Magnhammar Örgryte IS BF Måndagen den 15 oktober 18:00
Mikael Roos Team Alingsås BC Lördagen den 6 oktober 12:00
Måndagen den 29 oktober 18:00
Måndagen den 12 november 18:00
Hallfinal Torsdagen den 22 november 18:30
Mikael Süld-Forsell BK Virveln Måndagen den 12 november 18:00
Mikael Tonsjö Kabare BS Lördagen den 6 oktober 12:00
Söndagen den 18 november 15:00
Nils-olof Olsén IK Sterling Måndagen den 15 oktober 18:00
Nina Flack Team X-Calibur BK Söndagen den 18 november 15:00
Noel Haglund Torgersen BK Skrufscha Söndagen den 18 november 15:00
Oliver Dahlgren Team Pergamon BC Måndagen den 12 november 18:00
Söndagen den 18 november 15:00
Hallfinal Torsdagen den 22 november 18:30
Olle Pejstrup IFK Göteborg Bowling Herr Lördagen den 6 oktober 12:00
Olle Svensson BK Joker Måndagen den 29 oktober 18:00
Oskar Mohlin Kungälvs BK Måndagen den 29 oktober 18:00
Pascal Hatoum Kabare BS Lördagen den 6 oktober 12:00
Patrik Forsell BK Virveln Måndagen den 12 november 18:00
Patrik Holm Stenungsunds BC Lördagen den 6 oktober 12:00
Måndagen den 12 november 18:00
Söndagen den 18 november 15:00
Patrik Häll Arendals BK Söndagen den 18 november 15:00
Per Hedelin Arendals BK Lördagen den 6 oktober 12:00
Per Möller Team Partille BC Lördagen den 6 oktober 12:00
Peter Eriksson Kinna BK Söndagen den 18 november 15:00
Peter Lihnell IK Sterling Måndagen den 15 oktober 18:00
Peter Roos BK Joker Måndagen den 15 oktober 18:00
Söndagen den 18 november 15:00
Pontus Lantz Team Lerum BC Lördagen den 6 oktober 12:00
Pär Sjöberg BK Team Kungsbacka Söndagen den 18 november 12:00
Rasmus Dahlborg BK 64 Söndagen den 18 november 12:00
Rasmus Roos BK Joker Lördagen den 6 oktober 12:00
Rasmus Wikström BK Team Kungsbacka Måndagen den 12 november 18:00
Reino Vargeng LC 17 BK Kristinehamn Söndagen den 18 november 12:00
Richard Lärk BK Edet Måndagen den 12 november 18:00
Robert Kjellberg IFK Göteborg Bowling Herr Måndagen den 15 oktober 18:00
Söndagen den 18 november 15:00
Robert Stålcrona BK Virveln Måndagen den 12 november 18:00
Söndagen den 18 november 12:00
Robin Skans Team Alingsås BC Måndagen den 29 oktober 18:00
Roger Edvardsson BF Solängen Söndagen den 18 november 15:00
Roger Eliasson IK Sterling Måndagen den 15 oktober 18:00
Samuel Svensson Kungälvs BK Söndagen den 18 november 12:00
Sandra Eriksson Team X-Calibur BK Söndagen den 18 november 15:00
Sebastian Friberg Team Alingsås BC Söndagen den 18 november 15:00
Sofia Nilsson Örgryte IS BF Måndagen den 15 oktober 18:00
Stefan Häll Arendals BK Söndagen den 18 november 15:00
Stefan Roos BK Joker Måndagen den 12 november 18:00
Stefan Tisell Örgryte IS BF Måndagen den 15 oktober 18:00
Stig Karlsson Kinna BK Söndagen den 18 november 15:00
Sören Elsborg Stenungsunds BC Söndagen den 18 november 15:00
Sören Persson BK Atlantic Sharks Lördagen den 6 oktober 12:00
Thobias Karlsson BK Joker Söndagen den 18 november 12:00
Tim Davidsson BK Joker Måndagen den 15 oktober 18:00
Timmie Ahl IK Sterling Måndagen den 29 oktober 18:00
Hallfinal Torsdagen den 22 november 18:30
Tobias Hogdin Team Pergamon BC Måndagen den 12 november 18:00
Söndagen den 18 november 15:00
Tommy Zippert Kabare BS Lördagen den 6 oktober 12:00
Tony Malmström IFK Göteborg Bowling Herr Söndagen den 18 november 15:00
Tor Öyvind Lunde KS Edsbowlarna Söndagen den 18 november 12:00
Söndagen den 18 november 15:00
Tore Torgersen BK Skrufscha Söndagen den 18 november 15:00
Hallfinal Torsdagen den 22 november 18:30
Truls Johannesson Stenungsunds BC Måndagen den 15 oktober 18:00
Ulf Wennerbeck Kungälvs BK Måndagen den 29 oktober 18:00
Söndagen den 18 november 12:00
Viktor Albihn BKF Falkenberg Måndagen den 15 oktober 18:00
Söndagen den 18 november 12:00
Hallfinal Torsdagen den 22 november 18:30

TOTALT: 142 SPELARE